Červen 2007

Zlatá tretra 2007

28. června 2007 v 21:22 | st.
Včera jsme měli svého zástupce v předprogramu Zlaté tretry. Eva Kozmíková běžela100 m př. v novém osobním rekordu 14,61 s. Byla to hezká tečka za první polovinou sezony.
Moc gratuluji!!!

MČR dor. a jun. - Kladno

28. června 2007 v 21:17 | st.
Sice ze zpožděním, ale přece bych chtěl napsat pár slov k letošnímu závodu.
Do Kladna bylo z naší skupiny přihlášeno pět závodníku, ale nakonec jsme odjeli jen tři. Kluci (Dominik a Marek) bohužel doplatili na opravdu velké zlepšení dorostenecké atletiky před Mistrovstvím světa, které je letos doma v Ostravě. Výkonnost šla nahoru a naše výkony bohužel nestačily a kluci nebyli nakonec vybráni.
Velká smůla potkala Evu Novákovou, která bohužel nemohla odcestovat ze zdravotních důvodů.
Tak nakonec závodily jenom Eva Kozmíková a Barča.
Pro Evu Kozmíkovou to bylo zatím nejlepší MČR v její kariéře. Na 100 m př. si v novém or. 14,77 s doběhla pro čtvrté místo o pouhé 3 tisíciny sekundy!!! Tady se k nám štěstí obrátilo zády a oba jsme z toho byli dost smutní. Na hladké stovce skončila pátá za 12,68 s. Časy by byly určitě ještě kvalitnější nebýt tak silného protivětru.
Barča bojovala nejen se soupeřkami, ale také s větrem, který bohužel poznamenal celou soutěž v dálce i trojskoku. V dálce obsadila 7. místo výkonem 551 cm a jen 4 cm ji dělily od čtvrté příčky. Navíc jako jediná měla svůj nejlepší pokus s regulérní podporou větru, což se o soupeřkách říct nedá. V trojskoku to byly nervy až do posledního pokusu. Nakonec dopadlo všechno dobře a Barča dokázala vybojovat 3. místo za výkon 11,74 cm. Udělala mi velkou radost a splnila cíl, s kterým jsme do Kladna odjížděli.Velký dík patří všem, kteří Barču roztleskáváním povzbuzovali celou dobu závodu, a tak jí dopomohli k bronzové medaili.
Oběma mým holkám moc děkuji.

MU juniorů Osijek (Chorvatsko)

14. června 2007 v 18:18 | bju
Tak takovým způsobem se skáče na mezistátním utkání. Trošku zvláštní prkna co??

Do Hodonína už nikdy!!!

13. června 2007 v 9:20 | st
Dva dny po skončení závodu si pořadatelé upravili výsledky. Podle čeho mi není jasné!!!