29. května 2008 v 16:16 | st.
Pokud se vám na tomto blogu nezobrazují články hned od začátku stránky, tak je to chyba prohlížeče Internet Explorer 6, který pravděpodobně používáte. Po konzultaci se správcem blogu doporučuji použít Mozilla Firebox, který si můžete zdarma stáhnout zde

Nové osobáky žáků

28. května 2008 v 10:34 | st.
27. května na prvním kole soutěže družstev starších žáků v Šumperku si Vlaďka a Honza vytvořili nové osobní rekordy.
Vlaďka Hnilicová : dálka - 433 cm
Honza Strapek : dálka - 504 cm a 60m - 8,36 s
Moc gratuluji!

MMaS – Olomouc a Uh. Hradiště

25. května 2008 v 21:04
Letošní Mistrovství Moravy nám přineslo jeden osobní rekord. Markovi Bobálovi se podařilo skočit 617 cm ( což stačilo na 6.místo) a zlepšil se o tři centimetry. Na stovce proti větru vybojoval stříbro v čase 11,89 s. Gratuluji! Na dvoustovce se projevil výpadek tréninků v minulém týdnu a v čase 24,53 s obsadil čtvrté místo.
V Uh.Hradišti se o medaile snažily naše Evy. Eva Kozmíková bohužel pokazila start na překy a tak jí zbyl jen pokus na hladké stovce. Tam obsadila páté místo v čase12,65 s bohužel s větrem +2,6 m/s. Eva Nováková pořád hledá starou formu. Za výkon 9,91 m v trojskoku brala stříbro. Gratuluji! Škoda pokažených přek Evi Kozmíkové. Mohli jsme mít tři medaile od tří závodníků.

Všechno nej..........

20. května 2008 v 12:26

Lucka Horňáková slaví 20.května 14.narozeniny.

Za celou skupinku přeji Lucce všechno nejlepší, hodně zdraví a úspěchů ve škole.

Velká cena Brna a JMK 2008 a světový atletický den 2008

18. května 2008 v 17:33
V neděli se závodů v Brně z naší skupiny zúčastnila jen "rodina" Bobálova. Marek nejdříve skákal dálku, ale pro bolesti okostice soutěž po druhém pokusu ukončil. Potom běžel 100m a v silném rozběhu běžel hezkých 11,65s. Pak si trošku odpočinul a šel na dvoustovku. Dostal první dráhu (druhá a třetí byla navíc volná) a pustil se do stíhání soupeřů. Byl z toho čas 23,89s, což by byl osobní rekord nebýt podpory větr 2,2m/s.
Jana běžela 60m s žačkami i o dva roky staršími, a tak to neměla vůbec jednoduché. Přesto zaběhla nový osobák 9,15s. Byl to pro Janu první tak velký závod a obstála v něm na výbornou.

David oslavil kulatiny

11. května 2008 v 16:59

Trojskokan David Machálek oslavil 10.května krásné dvacáté narozeniny.

Za celou skupinku přeji všechno nejlepší, hodně zdraví, úspěchů ve škole i v životě.

Termínovka 2008

11. května 2008 v 16:37
Termínová listina 2008

1. kolo soutěže družstev mládeže - Olomouc

11. května 2008 v 15:39
V sobotu se Marek a Eva zúčastnili první kola dorostu a juniorů na stadionu v Olomouci. Počasí bylo přímo atletické. Mírný větřík do zad a ideální teplota přispěly k výborným výkonům nejen soupeřů ale hlavně k dvěma osobákům Marka Bobála.
Nejprve mi udělal radost tím, že doběhl na druhém místě v závodě na 100 m v novém osobáku 11,61s. Hned po doběhu se přesunul do dálkařského sektoru a tam mi udělal radost podruhé, když hned v prvním pokusu skočil konečně přes šest metrů (603 cm). Pak ještě posledním pokusem přidal na konečných 614 a o centimetr skončil opět druhý. Chvilku odpočinul a nastoupil na start běhu na 200m. Tam skončil pátý v čase 24,19s.
V juniorkách za naší skupinu nastoupila jen Eva Nováková. (Jana Svobodová není ještě zcela připravené a Barča s opravdovým tréninkem teprve začíná). V trojskoku zahájila smolně, když hned první, velmi pěkný pokus jí rozhodčí z nepochopitelných důvodů zahrabali ještě před změřením. Sice se nám omluvili a dali náhradní pokus, ale ten Eva lehce přešlápla. Další pokusy už tak povedené nebyly. Nakonec skončila pátá výkonem 9,94 m. Příští týden nás čekají další závody.
Žáci budou startovat v Uh Hradišti a ostatní v Brně.

3. května 2008 v 22:04
V sobotu 3.5. jsme zpestřili přípravu na sezonu závody v Uh.Hradišti. Původně jsme si jeli ověřit rychlost v běhu na sto metrů, ale Eva Kozmíková se nechala přemluvit a rozhodla se startovat i na 100m př. No a určitě nelitoval! Hned na úvod sezony zaběhla překy za 14,99 s a stala se Přebornicí kraje.
Na hladkou stovku se nejprve představil Marek. Hned v rozběhu zaběhl čas 11,78 s (pro zajímavost jsem měřil 60 m ručně za 7,29 s) a zůstal jen 5 setin za osobákem z minulého
roku. Eva Kozmíková jen pár minut po překách běžela 100 m a s vypuštěným závěrem doběhem za 12,94 s ( 60 m 7,67 s). V další běhu testovala formu Eva Nováková, ale bohužel se nedostala pod 14 s. Eva má tréninkové manko a tak formu z minulé sezony teprve hledá.
Ve finále Marek stáhl čas ještě o setinu na 11,77 s (60m za 7,16!) a obsadil konečné čtvrté místo. Eva Kozmíková už finále běžela naplno a s časem 12,67 s (60 m za 7,67 s) přidala k vítězství na překách ještě třetí místo na hladkou stovku.
Díky nepovoleného větru, který tentokrát foukal na rovince do zad, se tyto výsledky v tabulkách neobjeví .Ale nevadí! Vyzkoušeli jsme si, že se dá závodit i v plném tréninku. Brali jsme tyto závody jako test a myslím, že můžeme být s výsledkem spokojení.