Srpen 2008

Liga – Břeclav

24. srpna 2008 v 17:40 | st.
V sobotu se našim ligovým družstvům podařil důležitý krok. Holky si definitivně zajistily účast v baráži o extraligu a kluci zase zabojovali o záchranu v 1. lize.Troškou jsme přispěli k tomuto výsledku i my.
Z holek nejvíc bodů získala Barča (8 bodů) a hned za ní Eva Kozmíková (5,25). Lucka bohužel ještě nebodovala. Klukům pomohl Marek ziskem 0,5 bodu.
Výsledky v jednotlivých disciplinách byly bohužel takové, že ani jeden nestojí za zveřejnění. Formu po srpnovém soustředění teprve hledáme a já doufám, že ji co nejdříve najdeme!

Všechno nej.......

20. srpna 2008 v 17:16 | st.
Dnes oslavuje krásné kulaté narozeniny Eva Kozmíková.
Všechno nejlepší, zdraví , štěstí a vše na co si jenom vzpomeneš Ti přeji za sebe a určitě za všechny z naší skupinky!

Letní soustředění

9. srpna 2008 v 10:54 | st.
V hezkém prostředí a za nádherného počasí jsme se připravovali v Uherském Hradišti na další část sezony.
Naše skupina se dočasně rozrostla o Adama Pašiaka a bylo to moc příjemné oživení. Marek Bobál měl konečně k sobě tréninkové partnery mužského pohlaví a hned to bylo znát. Společně s Davidem Machálkem, který předvedl odhodlání vrátit se znovu k závodění a jehož odrazové testy mně příjemně překvapily, si všichni tři kluci kvalitně zatrénovali.
Holky to měly trošku složitější. Jediná Eva Kozmíková odtrénovala celkem bez zdravotních problémů. Jana Svobodová po zranění ještě nemohla běhat bez omezení, ale i tak hodně zapracovala na své kondici a síle. Barča Lacigová se po měsíčním odpočinku vrhla do přípravy odvážně, ale její odrazová noha není ještě zcela v pořádku a tak musela ubrat na intenzitě.
Děkuji všem za příkladný přístup k tréninku a také za příjemnou atmosféru celého soustředění.