Červenec 2009

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

12. července 2009 v 21:54 | st.
Poslední závod první poloviny sezony naší skupiny byl o víkendu v Třinci. Tohoto závodu jsem se bohužel nemohl zúčastnit a tak jsem jen nervózně telefonoval a zjišťoval, jak se nám daří.
Eva Kozmíková závodila tak, jak je asi momentálně v jejich silách. Bez tréninku to prostě nejde.Cení se snaha a tak doufám, že to na podzim bude zase ta "stará" Eva.
Jana Svobodová závodila po více než roce a tak mě mrzí, že se jí nedařilo tak, jak jsme čekali. Výsledek neodpovídá vynaložené snaze a námaze. Věřím ale, že se odpovídajících výsledků dočkáme.
Dan Michnáč si tentokrát pořádně zazávodil. Kombinace byla přímo vražedná! Doufám, že se mu na podzim podaří běžet plotky pod 60 s. Uděláme pro to maximum.
Barča Lacigová mě potěšila hlavně dálkou. Po dvou letech zase skákala z odrazovky a výkon 560 cm je jen centimetr za osobákem. V trojskoku bohužel nic neuletělo a tak tentokrát 12 m odolalo.
David Machálek může být opravdu spokojený. Slušná dálka a hlavně nový osobák v trojskoku mi opravdu udělal radost. Aktuální hodnota je 14,77 m. Jsem přesvědčený, že 15 metrů letos padne!