Září 2009

Semifinále MČR družstev dorostenců a dorostenek

28. září 2009 v 12:06 | st.
V semifinále, které zlínské družstvo vyhrálo, jsme měli jen naši novou členku Anetu Přívarovou. Anetka je připravená velmi dobře od Martina a tak zásluhu na tom, že se jí podařilo skočit nový osobák v trojskoku patří především jemu. Anetka překonala minulý osobák každým platným pokusem. Nejdelší z nich měl hodnotu 11,11 m. Další body přidala ještě v dálce za 5.místo když skočila 513 cm.
Verča Prokopová se pro nutné povinnosti nemohla zúčastnit. Katka Šimečková na závody sice odjela, ale byla už nemocná a tak jsme start na 400 m raději zrušili.
Věřím a doufám, že do Tábora odjedeme v plné sestavě a pořádně se popereme o některou z medailí.

3. kolo krajského přeboru družstev - žáci mladší

16. září 2009 v 21:38 | st.
V úterním víceboji mladších žáků na stadionu v Otrokovicích obsadil náš nejmladší člen skupiny Jirka Cejnar hezké 14 místo, když překy zaběhl za 12,8 s, do výšky skočil 123 cm, míčkem hodil 32,84 m, a medíkek 10,25 m a závěrečných 300 m zaběhl za 54,6 s.
K hezkým výkonům a umístění gratuluji.

Mistrovství Slovenska družstev

16. září 2009 v 17:27 | st.
V tomto týdnu proběhlo Mistrovství Slovenska družstev. Titul získali již po čtvrté za sebou atleti AK Spartaku Dubnica nad Váhom. K tomuto výsledku přispěla i Barča Lacigová třetím místem v trojskoku, když před ní skončily jen Irina Beskrovnaja ( dcera slavné dálkařky a trojskokana) a Dana Velďáková, nejlepší slovenská trojskokanka.
Celkové výsledky zde

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let

6. září 2009 v 22:26 | st.
Tak jako na MČR dospělých, tak i na letošní MČR "dvaadvacítek"odjela naše výprava ve stejném složení.
V tabulkách příslušné kategorie jsou Barča i David na místech, která dávala naději na zisk některé z medailí.
V sobotu bojovala Barča a byl to závod, z kterého na mě šly mdloby. Neskutečné drama až do posledních pokusů přineslo pro Barču bronzovou medaili. V chladném a větrném počasí to byla doslova loterie. O celkovém umístění na druhém až čtvrtém místě rozhodovaly až druhé pokusy!
V neděli jsme doufali, že David vybojuje taky umístění na stupních vítězů. Bohužel se to nepodařilo. David obsadil stejně jako na dospělém mistrovství páté místo.
Oběma děkuji za předvedené výkony.
Pro celkové výsledky klikněte zde