Listopad 2009

Gratulace k narozeninám

13. listopadu 2009 v 22:10 | st.
Dnes 14.11.2009
slaví Marek Bobál
narozeniny, kterými vstupuje do světa dospělých.
Všechno nej, nej, nej a hlavně hodně zdraví !!!!!

Půlmaratón 2009

8. listopadu 2009 v 18:39 | st.
Pokud možno pravidelně se alespoň část naší skupiny každý rok účastní půlmaratónu v Otrokovicích. Rozhodli jsme se, že poběžíme závod štafet.V našem družstvu startovali Dan s Markem a jako hosta jsme přizvali Pepu Veselého. Původně jsem měl běžet také, ale noc před závodem jsem strávil ve službě a tak ráno jsem se rozhodl, že budu jen náhradník a manažer (stejně bych to klukům jen kazil). Letošní štafeta se skládala z osmi úseku dlouhých něco přes 2,5 km. Tři úseky běžel Pepa Veselý a Dan Michnač a dva odkroužil Marek Bobál.
Kluci běželi fantasticky a s celkem luxusním náskokem závod vyhráli! Za námi skončila skupina složená s kvalitních atletů, vždyť tři úseky běžel celkový vítěz celého závodu Honza Kalenda, který zaběhl fantastický čas těsně pod hodinu a deset minut. Dále v družstvu běžela Katka Hálová, Nicol Janeková a Eva Šutová.
Závod byl hezkou tečkou za první části letošní zimní přípravy.


Jelenovská – podzim 2009

1. listopadu 2009 v 13:02 | st.
Letošní kondiční soustředění jsme tak jako každý rok absolvovali na Jelenovské. Odjelo s námi i několik hostů, a tak jsem byl zvědavý, jak se s naším pojetím přípravy vypořádají. A byl jsem příjemně překvapený.
Honza Korec dokázal, že je sportovec a hned tak něco nevzdá. Štěpán s Robinem a Aneta s Nicol odtrénovali vše na výbornou.
Naše skupina byla na zátěž dobře připravená. Všichni věděli, co ode mne můžou čekat, a tak nikdo nebyl překvapený. Jen trenér pan Ot se celkem divil, co všechno zvládneme!
Barča konečně zase po dvou letech trénuje bez bolesti, takže maká naplno, Eva ukázala, že ve škole má pohybu dostatek a dávky zvládala bez velkých obtíží. Jana není zrovna milovnicí dlouhých tratí, přesto nevynechala ani jediný úsek. Veronika mě překvapila tím, že na ní nebyla vůbec vidět žádná únava. Katka zvládala vše bez problémů. Její kondice je nejlepší ze všech holek. Aneta Přívarová je nováček ve skupině. Myslím, že zapadla velmi dobře a pokud bude trénovat tak, jak v tomto týdnu, máme se příští rok na co těšit.
Kluci mě opravdu potěšili. Marek i přes potíže s novým obutím ukázal, že to je velký dříč a že to s přípravou na novou sezonu myslí vážně. Dan je už starý mazák a s takovým přístupem překy pod 60 příští sezonu určitě zaběhne.
Já jsem s letošní přípravou spokojený. Nejhorší už máme za sebou. Teď je jen potřeba vydržet a výsledky se určitě dostaví.