I. liga - Opava

23. května 2010 v 14:18 | st.
První kolo ligy dospělých testovalo naši připravenost na závodní zátěž. Všichni zaslouží absolutní pochvalo za opravdovou snahu a nasazení a někteří můžou být spokojeni i se svými výkony.
V mužském družstvu jsme měli jen dva zástupce naší skupiny.Opava
Dan Michnáč si letos vyzkoušel poprvé 400 m př. a spokojený s výsledkem moc nebyl. Přechod
přek je pořád problém, který znemožňuje zaběhnout čas pod minutu.
David Machálek nastoupil k závodu zraněný a to se projevilo na jeho výkonech v dálce i trojskoku. Teď je nutné se dát co nejdříve do pořádku a výsledky se jistě dostaví.
V ženském družstvu jsme měli trojnásobné zastoupení.
Eva Kozmíková nemá dostatečnou kondici, a tak ji závody stály hodně sil. Na hladké stovce i na krátkých překách předvedla to, na co v současné době má, a získala pro družstvo cenných 8,75 bodů.
Aneta Přívarová jako jediná dokázala vylepšit osobáky hned ve dvou disciplínách. Nejdříve skákala dálku, kde za výkon 511 cm brala tři body. Pak to přišlo! Nejdříve zaběhla 100 m př. za 15,79 s
a skončila šestá. Nejvíc se jí ale dařilo v trojskoku, kde skončila třetí s výkonem 11,49 cm! Celkem pro družstvo získala 16 bodů.
Barča Lacigová s výkony tentokrát vůbec spokojená nebyla. V dálce škoda přešlápnutých skoků ve finále, které alespoň opticky vypadaly delší. Překy se jí vůbec nepovedly a byla z nich hodně zklamaná. Jedině trojskok byl technicky dobrý, ale bohužel délka ještě chyběla. Přesto se jí podařilo soutěž vyhrát!
Nakonec může mít Barča radost ze zisku 21,75 bodů, čímž se stala nejvíce bodující ženou AK Zlín a výrazně tak pomohla družstvu k třetímu místu.
Naše holky získaly dohromady 46,5 z celkového počtu 161 bodů, což je plných 28,8%!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama