Leden 2011

Ostrý start halové sezony.

22. ledna 2011 v 17:17 | st.
O víkendu pokračoval závodem v Olomouci rozjezd letošní halové sezony.
Gustav Bělský si na olomoucké dráze vyzkoušel zaběhnout půlku. Cíl byl jasný, zaběhnout čas pod dvě a půl minuty. To se podařilo a na atypickém oválu Gustav zaběhl čas 2:28.95 s.
Poprvé si letos taky zazávodila Aneta Komrsková v disciplinách, v kterých bude soutěžit příští týden ve víceboji. Dálka - 5.37 m , 60m př. - 9.43 s a výška - 163 cm, to jsou výkony, které nás uspokojily. Navíc všechny tři discipliny se sešly takřka v jedenu dobu a tak Aneta neměla čas se na žádnou z nich maximálně soustředit.Po závodech
Patrik Macháč znovu po týdnu bojoval na překách. Tentokrát s výkonem 9.15 s zaostal za časem z minulého týdne o pět setin. V testu rychlosti obstál, když zaběhl na 60 metrů slušný čas 7.39 s a vytvořil si tím osobák. Nejvíc se mu ale dařilo v oblíbené dálce, když si vylepšil nejen výkon z minulého týdne (6.71 m) ale i absolutní osobák na hezkých 6.88 m!
Po týdnu na horách využil možnost závodit i náš kamarád a taky řidič Štěpán Chludil. Podle vlastních slov byl týden na lyžích znát, a tak s časem 9.37s na 60m př. bude Štěpán určitě spokojen. Škoda neúčasti dalších. Aneta Přívarová a Nicol Janeková jsou nemocné, Terka Ševčíková a Barča Lacigová zase zraněné. Věřím, že do MMaS budou všichni v pořádku.