Červen 2013

Prázdniny

30. června 2013 v 11:42 | st.
Předprázdninová část atletické sezony je za námi a letní prázdniny před námi. Všichni si jistě zasloužíme malý odpočinek pro nabrání nových sil a hlavně doléčení drobných bolístek, ale i závažnějších zranění.
Hodnocení dosavadní části sezony můžeme mnozí hodnotit kladně. Obzvlášť žáci a dorostenci si bez výjimky dokázali zlepšit svá osobní maxima. Nejvíce se to projevilo u Nnamdiho a Anetky Krejčiříkové ve skoku do výšky, Markétky Křížkové v běhu na 200m překážek, ale i u dorostu, kde Jirka Cejnar a Tomáš Holý vylepšili svá sprinterská maxima. Velmi potěšitelné jsou také výkony Terky Ševčíkové v trojskoku, když se dostala přes hranici jedenácti metrů, a samozřejmě také výkony dospělých, kde se již nedělají osobáky tak relativně snadno. Mám na mysli výkony Davida Machálka a Anetky Přívarové. Velmi potěšitelné jsou i výsledky nejmladších členů skupiny, kde se projevuje obětavá práce Dana Michnáče.
V první polovině července tréninky oficiálně nebudou. Je ale možné, že se společně domluvíme na společných aktivitách, jako je plavání, bruslení, či horolezecká stěna. Bude záležet na zájmu.
Trénovat začneme od pondělí 15. července. Plán bude v e-mailu.
Všem přeji hezké a pohodové prázdniny.