Duben 2014

Nymburk 2014

13. dubna 2014 v 11:43 | st.
Letošní objemovou přípravu jsme, jako každý rok v tuto dobu, doplnili soustředěním v Nymburku. Někteří opakovaně, jiní poprvé měli možnost trénovat v příjemném prostředí tamějšího Sportovního centra. Tak jsme toho také pořádně využili. Počasí bylo, oproti loňskému roku, celkem příjemné, dokonce v pondělí skoro letní. Během týdne se sice zhoršilo, ale to nám nevadilo. Přešli jsme do tunelu, kde bylo o pár stupňů tepleji než venku. Každý den jsme zahajovali krátkým proběhnutím před snídaní, kde jsme si také měli možnost prohlédnout "mlhu nad Labem". Samozřejmě jsme využili možnosti běhat do kopce na stařičkém tartanu. Posilovali jsme ve velké posilovně, kde jsme vyzkoušeli jak stroje, tak i činky. Moc příjemná byla také závěrečná, čtvrtá fáze, kterou jsme absolvovali v bazénu, nebo odpočívali v sauně, a kterou jsme zakončili v teplém bazénku s whirpoolem.
Nedílnou součástí byla výborná kuchyně, kde měl každý možnost doplnit kalorie podle libost. Novinkou, proti předešlým létům, byly nové kvalitní postele.
Soustředění se obešlo naštěstí bez zranění. Základ pro letní sezonu jsme položili, a tak teď budeme dál stavět na kvalitní přípravě a věřím, že výsledky se dostaví.